اصول طراحی سایت مناسب – ۵ اصل

یک طراحی سایت خوب باید وظیفه خود را با انتقال پیام خود و در عین حال درگیر کردن بازدید کننده ، انجام دهد . عوامل مختلفی مانند رنگ ، محتوا ، تصاویر ، سادگی و عملکرد در طراحی سایت خوب نقش دارند .

اصول طراحی سایت می تواند به اعتماد سازی کمک کرده و بازدیدکنندگان را ترغیب به ماندن کند . ایجاد یک تجربه کاربری عالی شامل اطمینان از بهینه بودن وب سایت و چگونگی استفاده از آن (عملکرد) می باشد .

اصول طراحی سایت
طراحی سایت اصولی

هدف وب سایت

وب سایت شما باید نیازهای کاربر را برآورده کند. اصول طراحی سایت و داشتن یک هدف ساده و روشن در همه صفحات به کاربر کمک می کند تا با آنچه شما ارائه می دهید تعامل داشته باشد. اهداف مختلفی که ممکن است وب سایتها داشته باشند وجود دارد اما اهداف اصلی در همه وب سایتها مشترک است.

  • توصیف کسب و کار
  • اعتبار در اینترنت
  • فروش محصولات و مراقبت های بعدی
  • و….
طراحی سایت شرکتی min
طراحی سایت شرکتی min

سادگی

سادگی بهترین راه برای در نظر گرفتن تجربه کاربری و قابلیت استفاده از وب سایت شماست . در زیر روش های دستیابی به سادگی از طریق طراحی آورده شده است.

رنگ

رنگ قدرت برقراری ارتباط و برانگیختن پاسخ های احساسی را دارد ، یافتن یک پالت رنگی متناسب با نام تجاری شما به شما امکان می دهد رفتار مشتری خود را در قبال نام تجاری خود تحت تأثیر قرار دهید . انتخاب رنگ را به کمتر از ۵ رنگ محدود کنید . رنگ های مکمل بسیار خوب عمل می کنند. ترکیبات رنگ دلپذیر باعث افزایش تعامل مشتری شده و احساس خوبی به کاربر می دهد.

محتوا

محتوا نقش مهمی در وب سایت شما دارد . این امر به عنوان تفسیر بصری صدای مارک ها عمل می کند . حروف باید خوانا باشند و فقط از حداکثر ۳ فونت مختلف در وب سایت استفاده کنید.

چند رسانه ای

شامل تصاویر ، انیمیشن ، فیلم و همه اشکال گرافیکی است . تمام تصاویر باید بیانگر نوع کسب و کار و خدمات باشد . همچنین به عنوان تجسم شخصیت برند عمل کنند . مهم است که از تصاویر با کیفیت بالا برای ایجاد احساس حرفه ای و اعتبار در ذهن بازدید کنندگان استفاده شود .

برای ثبت سفارش طراحی سایت سئو محور و با اصول ux با معصومه لشکری پور از طریق شماره ۰۹۰۳۶۴۲۲۰۹۸ تماس بگیرید و یا از طریق صفحه سفارش طراحی سایت اطلاعاتتان را درج کنید.

نحوه پیش بارگذاری لینک ها در وردپرس برای سرعت بارگذاری سریعتر

آیا می خواهید لینک ها را در وردپرس از قبل بارگذاری کنید و سرعت بارگذاری را بهبود بخشید؟ پیش بارگذاری لینک یک فناوری مرورگر است که قبل از اینکه بازدیدکننده سایت روی آنها کلیک کند لینک ها را در پس زمینه بارگیری می کند و باعث می شود وب سایت شما سریعتر به نظر برسد. در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه لینک های وردپرس را برای سرعت بارگذاری سریعتر به راحتی بارگذاری کنید. چرا لینک ها را در وردپرس از قبل بارگذاری کنید؟ پیش بارگذاری پیوند زمانی است که مرورگر وب شما لینک را قبل

نحوه استفاده از چندین فرم جستجو در وردپرس

آیا می خواهید از چندین فرم جستجو در وردپرس استفاده کنید؟ افزودن چندین فرم جستجو به سایت شما به بازدیدکنندگان شما کمک می کند تا به سرعت آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند و تجربه کاربر را بهبود بخشد. در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید چندین فرم جستجو را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. چرا از چندین فرم جستجو در وردپرس استفاده کنیم؟ فرم های جستجوی وردپرس به بازدیدکنندگان شما کمک می کند تا محتوای مورد نظر خود را پیدا کنند. قابلیت کشف بهتر محتوا منجر به صرف زمان

نحوه اضافه کردن لینک های Nofollow در منوهای ناوبری وردپرس

آیا نیاز به اضافه کردن لینک های nofollow در منوهای ناوبری وردپرس خود دارید؟ بسیاری از صاحبان وب سایت ترجیح می دهند یک تگ nofollow را به پیوندهای خارجی اضافه کنند، اما مبتدیان ممکن است هنگام افزودن یک پیوند سفارشی به منو، این کار را دشوار بدانند. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه لینک های nofollow را در منوهای ناوبری وردپرس اضافه کنید. چرا لینک های Nofollow را در منوهای ناوبری وردپرس اضافه کنید؟ اگر یک وب سایت وردپرسی دارید، ممکن است بخواهید هنگام ایجاد پیوندهای خارجی یک برچسب nofollow اضافه کنید. این به موتورهای جستجو

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها