طراحی سایت شرکتی

امروزه شاهد پیشرفت سریع تکنولوژی هستیم، از این رو می توان به اهمیت وجود وب سایت ها در حوزه های مختلف پی برد. با افزایش روزافزون کاربران از اینترنت طراحی سایت در زمینه های مختلفی نظیر طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و … به یکی از اصلی ترین نیاز های افراد در مشاغل گوناگون تبدیل شده است.
باید با در نظر داشتن اهداف و موارد قابل اجرا در سایت خود، طراحی و پشتیبانی آن را به یک فرد مطمئن بسپارید.

lashkaripour
Steps of designing

مراحل طراحی سایت شرکتی

تجزیه و تحلیل نیازمندی ها

در ابتدای پروژه باید به این نکته توجه داشت که سایت قرار است کدام یک از نیاز های کاربران را برطرف سازد و امکانات مورد نیاز سایت شناخته شوند.

طراحی و پیاده سازی اولیه

در این مرحله نمای کلی سایت ها با در نظر داشتن نوع فعالیت آن وبسایت و متناسب با محتوا طراحی می شوند. تنها محتوای اولیه و پیش فرض در سایت قرار می‍گیرد.

تست سایت

بعد از تکمیل طراحی، وبسایت باید هم از نظر ظاهری و هم از نظر فنی سنجیده شود. در صورت مورد تایید نبودن مشتری باید عیوب آن برطرف شوند.

خدمات پشتیبانی

پس از تحویل وبسایت طراحی شده، نگهداری و رفع مشکلات احتمالی در زمینه های فنی، امنیتی، سئو و … هستند که باید پیش از آغاز پروژه با شرکت مربوطه به توافق برسید.

مزایای طراحی سایت شرکتی

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا بسیار قوی است که به صورت رایگان در دسترس است و به وسیله آن می توان انواع مختلفی از سایت ها مانند فروشگاهی، شرکتی، خبری، پزشکی، املاک و…. را طراحی نمود.

داشتن یک وبسایت در حوزه های مختلف کاری از ضروری ترین نیازهای صاحبان کسب و کار است. طراحی سایت شرکتی که از نظر کاربران قابل قبول باشد یکی از اصلی ترین روش های برند سازی برای صاحبان کسب و کار در بخش مربوط به کسب و کارشان می باشد.
اصلی ترین مزیت های طراحی سایت شرکتی به شرح زیر است:

افزایش اعتبار

نتیجه ی شناخته شدن برند یا نام تجاری محصولات شما، رضایت مشتریان را به دنبال دارد. جلب رضایت و اعتماد مشتری نیزاز مهمترین عوامل موفقیت در دنیای کسب و کار الکترونیک به شمار می آید.

بهبود بازاریابی

داشتن یک سایت شرکتی که اصول سئو و بهینه سازی در آن رعایت شده باشد موجب می شود که سایت شما رتبه ی بالایی در موتور های جستوجو بدست آورد که یک روش موثر در تبلیغات و بازاریابی شما است.

 

گسترش ارتباطات

در صورتی که طراحی و پیاده سازی شما به صورت چند زبانه ترجمه شوند، شما به راحتی می توانید با مشتریان خارج از کشور نیز در ارتباط باشید.

معرفی خدمات و محصولات

صاحبان کسب و کار برای بالا بردن آگاهی مشتریان در زمینه های فعالیت خود به سادگی می توانند خدمات یا ویژگی های محصولات خود و … را در سایت شرکتی قرار دهند.

 
lashkaripour
PROJECT

امکانات سایت شرکتی

صفحه ی تماس با ما

در صفحه ی تماس با ما اطلاعاتی نظیر آدرس، تلفن، لوکیشن و سایر راه های ارتباطی در دسترس کاربران قرار می گیرد.

صفحه ی درباره ما

عموما تاریخچه ی مختصری از شرکت در این صفحه وجود دارد.

لینک شبکه های اجتماعی

در ارتباط بودن با کاربران در شبکه های اجتماعی مختلف از اصلی ترین راه های جذب مشتری است.

 

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

آشنایی با اصول سئو و رعایت نکات آن باعث می شود رتبه ی بالاتری نسبت به رقبای خود در موتور های جستوجو کسب کنید.

قابلیت اتصال به درگاه های بانکی

در صورت داشتن نماد اعتماد الکترونیک می توانید درگاه های بانکی وبسایت خود را فعال کرده و تراکنش های بانکی مربوط به کسب و کارتان را داشته باشید.

طراحی اختصاصی صفحات وب سایت شرکتی

برای معرفی و آشنایی بیشتر کاربران با کسب و کار شما، بهتر است خدمات و اطلاعات مربوط به کارتان را در قالب صفحات مجزا مانند گالری تصاویر، مقالات، محصولات و …. در اختیار آن ها قرار دهید.

 
نمونه کارهای سایت شرکتی
نمونه سایت های شرکتی اجرا شده توسط من قرار داده شده است. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه نمونه کارها مراجعه کنید.
سایت هنری
سایت شرکتی
سایت فروش دوره آموزشی
سایت شرکتی
سایت شرکتی