رزومه

رزومه کاری و علمی من

من معصومه لشکری پور هستم. به مدت ۵ سال است که در زمینه طراحی سایت با وردپرس فعالیت دارم. با شما تا رسیدن به درآمد از طریق وب سایت همکاری خواهم کرد.

در طی این ۵ سال، آشنایی من با ساختارهای سئو باعث شده است تمامی وب سایت‌های طراحی شده من به درآمدزایی برسند.

نیاز به طراحی سایت وردپرسی دارید؟ می‌خواهید سایت وردپرسی سئو محور خود را راه‌اندازی کنید اما نمی‌دانید به چه شخصی بسپارید؟ همین حالا سفارشتان را ثبت کنید!

lashkaripour
SERVICES

فعالیت‌های من

طراحی صفر تا صد سایت

اگر برای کسب و کارتان قصد پیاده سازی سایت وردپرسی دارید، برای ثبت سفارش، به صفحه سفارش طراحی سایت مراجعه کنید.

پشتیبانی سایت

اگر سایت وردپرسی دارید و نیاز به پشتیبانی و حتی ری‌دیزاین سایتتان دارید می‌توانید از طریق شماره تماس درج شده با من ارتباط بگیرید.

رفع ایرادات و بهینه سازی سایت

اگر سایت وردپرسی دارید و می‌خواهید اصول سئو در آن رعایت شود می‌توانید از طریق شماره تماس درج شده با من ارتباط بگیرید.

lashkaripour
WORK RESUME

رزومه کاری

مرداد سال ۱۳۹۸
آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس
استارت رسمی کارم رو در سال ۱۳۹۸ و در آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس زدم. در اون زمان بدون داشتم تجربه در زمینه وردپرس با کارآموزی توانستم در زمان کمتر از یک ماه در این شرکت استخدام شوم و به مدت یک سال به عنوان طراح سایت فعالیت داشتم.
مرداد سال ۱۳۹۸
شهریور ۱۳۹۹
آژانس تبلیغاتی پرند
پس از خروج از آژانس یاراپلاس برای ادامه راه به شرکت تبلیغاتی پرند پیوستم. در این شرکت به مدت ۳ ماه بر روی پروژه سایت marketplace مانند سایت دیجی کالا کار کردم و پس از اتمام پروژه برای فعالیت به صورت فریلنسری پرند را ترک کردم.
شهریور ۱۳۹۹
آذر ۱۳۹۹
شروع فعالیت فریلنسری
در آذر ۱۳۹۹ و پس از ترک شرکت پرند به صورت رسمی فعالیت فریلنسری خودم رو شروع کردم. در آن زمان از طریق برخی از همکاران قدیمی خود که در زمینه سئو فعالیت داشتن به همکاری دوجانبه پرداختیم. این همکاری پس از ۹ ماه پایان یافت.
آذر ۱۳۹۹
مهر ۱۴۰۰
هلدینگ تاک
در مهر سال ۱۴۰۰ و پس از اینکه تصمیم گرفتم همکاری خودم رو با شرکا به اتمام برسونم تصمیم گرفتم فعالیت فریلنسری خودم رو در کنار فعالیت در هلدینگ تاک ادامه بدم. هم اکنون در هلدینگ تاک فعالیت دارم. و همچنین به صورت فریلنسری در زمینه طراحی سایت فعالیت می‌کنم.
مهر ۱۴۰۰
lashkaripour
EDUCATION RESUME

رزومه علمی

۱۳۹۳ الی ۱۳۹۷
کارشناسی مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار
در سال ۱۳۹۲ دیپلم خودم رو در رشته ریاضی دریافت کردم و پس از آن در سال ۱۳۹۳ با شرکت در کنکور ریاضی و قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار در دانشگاه دولتی سیستان و بلوچستان در شهر زاهدان مشغول به تحصیل شدم.
۱۳۹۳ الی ۱۳۹۷
فروردین ۱۳۹۸
دوره طراحی سایت در مرکز فنی و حرفه ای
پس از فارغ التحصیلی در بهمن ۱۳۹۷ تصمیم گرفتم برای شغل آینده در زمینه برنامه نویسی فعالیت کنم . به همین دلیل در مرکز فنی و حرفه ای ارم مشهد به مدت ۳ ماه دوره طراحی وب سایت را گذراندم. در این دوره به آموزش زبان اشاره گذاری HTML و همچنین CSS و همینطور زبان برنامه نویسی javascript را به صورت تخصصی و با انجام پروژه پرداختم.
فروردین ۱۳۹۸
تابستان ۱۳۹۸
وردپرس
در مرداد ۱۳۹۸ تصمیم گرفتم cms وردپرس رو به صورت تخصصی آموزش ببینم و پی از این فعالیت کاری خودم رو در این زمینه ادامه بدم. در یک دوره ۱ ماهه اصول پایه وردپرس رو آموزش دیدم و پس از آن به صورت تخصصی و با کار تجربی در این زمینه تخصص خودم را کامل کردم.
تابستان ۱۳۹۸
تابستان ۱۳۹۹
برنامه نویسی Front end
پس از یک سال آموزش و فعالیت در زمینه وردپرس برای پیشرفت بیشتر تصمیم گرفتم به ادامه برنامه نویسی front end بپردازم. پس دوره های آموزشی Javascript و Jquery و Bootstrap رو به صورت آنلاین به پایان رسوندم. به مدت دو هفته در یک شرکت برنامه نویسی در مشهد در سمت برنامه نویس front فعالیت کردم. اما با توجه به موقعیت شغلی پیش آمده در زمینه وردپرس تصمیم گرفتم دوباره در همان زمینه فعالیت کنم.
تابستان ۱۳۹۹