رزومه کاری و علمی من

من معصومه لشکری پور هستم. به مدت 4 سال است که در زمینه طراحی سایت با وردپرس فعالیت دارم. با شما تا رسیدن به درآمد از طریق وب سایت همکاری خواهم کرد.

در طی این 4 سال، آشنایی من با ساختارهای سئو باعث شده است تمامی وب سایت‌های طراحی شده من به درآمدزایی برسند.

نیاز به طراحی سایت وردپرسی دارید؟ می‌خواهید سایت وردپرسی سئو محور خود را راه‌اندازی کنید اما نمی‌دانید به چه شخصی بسپارید؟ همین حالا سفارشتان را ثبت کنید!

lashkaripour
SERVICES

فعالیت‌های من

طراحی صفر تا صد سایت

اگر برای کسب و کارتان قصد پیاده سازی سایت وردپرسی دارید، برای ثبت سفارش، به صفحه سفارش طراحی سایت مراجعه کنید.

پشتیبانی سایت

اگر سایت وردپرسی دارید و نیاز به پشتیبانی و حتی ری‌دیزاین سایتتان دارید می‌توانید از طریق شماره تماس درج شده با من ارتباط بگیرید.

رفع ایرادات و بهینه سازی سایت

اگر سایت وردپرسی دارید و می‌خواهید اصول سئو در آن رعایت شود می‌توانید از طریق شماره تماس درج شده با من ارتباط بگیرید.

lashkaripour
WORK RESUME

رزومه کاری

آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس

استارت رسمی کارم رو در سال 1398 و در آژانس دیجیتال مارکتینگ یاراپلاس زدم. در اون زمان بدون داشتم تجربه در زمینه وردپرس با کارآموزی توانستم در زمان کمتر از یک ماه در این شرکت استخدام شوم و به مدت یک سال به عنوان طراح سایت فعالیت داشتم.
مرداد سال 1398 الی مرداد 1399
شهریور 1399 الی آذر 1399

آژانس تبلیغاتی پرند

پس از خروج از آژانس یاراپلاس برای ادامه راه به شرکت تبلیغاتی پرند پیوستم. در این شرکت به مدت 3 ماه بر روی پروژه سایت marketplace مانند سایت دیجی کالا کار کردم و پس از اتمام پروژه برای فعالیت به صورت فریلنسری پرند را ترک کردم.

شروع فعالیت فریلنسری

در آذر 1399 و پس از ترک شرکت پرند به صورت رسمی فعالیت فریلنسری خودم رو شروع کردم. در آن زمان از طریق برخی از همکاران قدیمی خود که در زمینه سئو فعالیت داشتن به همکاری دوجانبه پرداختیم. این همکاری پس از 9 ماه پایان یافت.
آذر 1399 تا کنون
مهر 1400 الی مهر 1401

هلدینگ تاک

در مهر سال 1400 و پس از اینکه تصمیم گرفتم همکاری خودم رو با شرکا به اتمام برسونم تصمیم گرفتم فعالیت فریلنسری خودم رو در کنار فعالیت در هلدینگ تاک ادامه بدم. هم اکنون در هلدینگ تاک فعالیت دارم. و همچنین به صورت فریلنسری در زمینه طراحی سایت فعالیت می‌کنم.

شرکت دلفین وست

در بهمن 1400 از طریق لینکدین با شرکت دلفین وست آشنا شدم که این شرکت در تهران به صورت فیزیکی فعالیت دارند. از این رو تصمیم بر این شد که به صورت دورکاری با هم فعالیت داشته باشیم. پس به عنوان طراح و پشتیبان سایت با این مجموعه شروع به همکاری کردم.
بهمن 1400 تا کنون
اردیبهشت 1401 تا کنون

شرکت Legal Soft Solution

دراردیبهشت 1401 از طریق لینکدین با شرکت Legal Soft Solution آشنا شدم که این شرکت ایالات متحده آمریکا به صورت فیزیکی فعالیت دارند. از این رو تصمیم بر این شد که به صورت دورکاری با هم فعالیت داشته باشیم. پس به عنوان طراح سایت با این مجموعه شروع به همکاری کردم.
lashkaripour
EDUCATION RESUME

رزومه علمی

کارشناسی مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار

در سال 1392 دیپلم خودم رو در رشته ریاضی دریافت کردم و پس از آن در سال 1393 با شرکت در کنکور ریاضی و قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر - گرایش نرم افزار در دانشگاه دولتی سیستان و بلوچستان در شهر زاهدان مشغول به تحصیل شدم.
1393 الی 1397
فروردین 1398

دوره طراحی سایت در مرکز فنی و حرفه ای

پس از فارغ التحصیلی در بهمن 1397 تصمیم گرفتم برای شغل آینده در زمینه برنامه نویسی فعالیت کنم . به همین دلیل در مرکز فنی و حرفه ای ارم مشهد به مدت 3 ماه دوره طراحی وب سایت را گذراندم. در این دوره به آموزش زبان اشاره گذاری HTML و همچنین CSS و همینطور زبان برنامه نویسی javascript را به صورت تخصصی و با انجام پروژه پرداختم.

وردپرس

در مرداد 1398 تصمیم گرفتم cms وردپرس رو به صورت تخصصی آموزش ببینم و پی از این فعالیت کاری خودم رو در این زمینه ادامه بدم. در یک دوره 1 ماهه اصول پایه وردپرس رو آموزش دیدم و پس از آن به صورت تخصصی و با کار تجربی در این زمینه تخصص خودم را کامل کردم.
تابستان 1398
تابستان ۱۳۹۹

برنامه نویسی Front end

پس از یک سال آموزش و فعالیت در زمینه وردپرس برای پیشرفت بیشتر تصمیم گرفتم به ادامه برنامه نویسی front end بپردازم. پس دوره های آموزشی Javascript و Jquery و Bootstrap رو به صورت آنلاین به پایان رسوندم. به مدت دو هفته در یک شرکت برنامه نویسی در مشهد در سمت برنامه نویس front فعالیت کردم. اما با توجه به موقعیت شغلی پیش آمده در زمینه وردپرس تصمیم گرفتم دوباره در همان زمینه فعالیت کنم.

دوره UX/UI

در تابستان 1401 تصمیم گرفتم به جهت حرفه ای تر شدن در طراحی و آشنایی بیشتر با قواعد Design System از طریق یک دوره جامع و کامل اطلاعات خودم را به‌روز کنم.

تابستان 1401
پاییز 1401

دوره Technical SEO

در پاییز 1401 تصمیم گرفتم به جهت افزایش کارایی سایت ها  و افزایش رتبه آنها برای گوگل به اصول Technical SEO تسلط پیدا کنم، به همین خاطر از طریق دوره های آموزشی اقدام به افزایش اطلاعات و تخصصم در این زمینه کردم.