طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی به صورت تخصصی جهت فروش کالا و خدمات مناسب تمامی اصناف کاری توسط معصومه لشکری‌پور.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روی کارآمدن خرید اینترنتی و ثبت سفارش کالای مورد نظر بدون نیاز به حضور فیزیکی، باعث شد تا صاحبان فروشگاه فیزیکی برای داشتن فروشگاه اینترنتی ترقیب شوند. 

lashkaripour
Steps of designing

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

تجزیه و تحلیل نیازمندی ها

در ابتدای پروژه باید به این نکته توجه داشت که سایت قرار است کدام یک از نیاز های کاربران را برطرف سازد و امکانات مورد نیاز سایت شناخته شوند.

طراحی و پیاده سازی اولیه

در این مرحله نمای کلی سایت ها با در نظر داشتن نوع فعالیت آن وبسایت و متناسب با محتوا طراحی می شوند. تنها محتوای اولیه و پیش فرض در سایت قرار می‍گیرد.

تست سایت

بعد از تکمیل طراحی، وبسایت باید هم از نظر ظاهری و هم از نظر فنی سنجیده شود. در صورت مورد تایید نبودن مشتری باید عیوب آن برطرف شوند.

خدمات پشتیبانی

پس از تحویل وبسایت طراحی شده، نگهداری و رفع مشکلات احتمالی در زمینه های فنی، امنیتی، سئو و … هستند که باید پیش از آغاز پروژه با شرکت مربوطه به توافق برسید.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

وردپرس (WordPress) یکی از قوی ترین سیستم های مدیریت محتوا (cms) می باشد که به صورت رایگان در دسترس است و به وسیله آن می توان انواع مختلفی از سایت ها مانند فروشگاهی، شرکتی، خبری، پزشکی، املاک و…. را طراحی نمود.
همانطور که قبلا نیز گفتیم سایت های فروشگاهی با روش های مختلفی طراحی می شوند. در واقع سریع ترین و کم هزینه ترین روش برای ایجاد یک وب سایت فروشگاهی طراحی سایت با استفاده از وردپرس می باشد.

متن باز بودن وردپرس(Open Source)

سیستم ورد پرس بصورت متن باز یا همان Open Source به این معنا که کاربران می توانند به راحتی کدهای مورد نظرشان را به آن اضافه کنند

هزینه کم

به دلیل رایگان بودن وردپرس و همچنین ووکامرس، طراحی سایت فروشگاهی با استفاده از ورد پرس در مقایسه با سایر روش های طراحی سایت هزینه کمتری دارد.

امنیت بالای وردپرس

وردپرس نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا از امنیت بالایی برخوردار می باشد و اگر کوچک ترین مشکلی رخ دهد تیم امنیتی وردپرس مشکل را رفع می کنند و نسخه جدیدی از وردپرس را منتشر می کنند.

قابلیت خرید و فروش آنلاین

در طراحی سایت فروشگاهی با استفاده از وردپرس و نصب افزونه ووکامرس می توانید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید و محصولات خود را به فروش برسانید.

 
نمونه کارهای سایت فروشگاهی
نمونه سایت های شرکتی اجرا شده توسط من قرار داده شده است. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه نمونه کارها مراجعه کنید.
سایت فروش دوره آموزشی
سایت فروشگاهی
سایت فروشگاهی