افزونه‌های وردپرس

چرا وردپرس یکی از بهترین سیستم‌های مدیریت محتوای دنیا است؟ بله درسته، به خاطر وجود افزونه‌های وردپرس مختلفی که برای کارهای مختلف طراحی و پیاده سازی شده‌اند.
تقریبا برای هر نیازی در وردپرس یک افزونه وجود دارد. فرقی ندارد که چه نیازی دارید، از قبل افزونه مورد نظر شما طراحی و ساخته شده است.

افزونه‌های وردپرس

افزونه‌ وردپرس چیست؟

وردپرس برای اضافه کردن امکانات مختلف به هسته خود مفهومی را با عنوان افزونه‌ های وردپرس یا پلاگین راه اندازی کرده است. این افزونه‌ها هر کدام برای یک کاربرد و کارایی خاصی طراحی و ساخته شده‌اند.
افزونه صفحه ساز، افزونه فرم ساز و… نمونه‌هایی از این افزونه‌ها‌ هستند.  افزونه‌ های وردپرس به دو دسته افزونه‌های رایگان و افزونه‌های پولی تقسیم بندی می‌شوند.

lashkaripour
Plugins

بهترین افزونه‌های وردپرس

وردپرس در حال حاضر بیش از چندین میلیون افزونه دارد که بخشی از آن رایگان و بخشی دیگر با پرداخت هزینه قابل استفاده است، برای آن که کارکرد مناسبی را از وب سایت وردپرسی خود داشته باشید نیاز است که از بهترین افزونه‌های وردپرس استفاده کنید. بهترین افزونه‌های سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای چند مشخصه اصلی هستند که از جمله این مشخصه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

تعداد نصب فعال افزونه های وردپرسی

یکی از پارامترهایی که باید در هنگام انتخاب افزونه‌ها به آن توجه داشته باشید، تعداد نصب فعال افزونه وردپرسی است، هرچه تعداد نصب افزونه‌ها بیشتر باشد، آن افزونه امکان مناسب‌ بودنش بیشتر خواهد بود. در هنگام دانلود افزونه وردپرس حتما به تعداد نصب فعال آن توجه کنید.

سازگاری افزونه با قالب و نسخه وردپرس شما

ناسازگاری افزونه با نسخه وردپرس یا قالب می‌تواند مشکلات مختلفی را به وجود آورد که از جمله این مشکلات می‌توان به به هم ریختگی وب سایت اشاره کرد. هنگام نصب افزونه پیامی مبنی بر عدم سازگاری افزونه با نسخه وردپرس نمایش داده می‌شود که باید به آن توجه داشت.

کامنت‌‎ها و نظارت کاربران در رابطه با افزونه

کامنت‌ها و نظراتی که کاربران در رابطه با یک افزونه در مخزن وردپرس درج می‌کنند مرجع مناسبی برای مناسب بودن یا نبودن یک افزونه است. در صورتی که در رابطه با یک افزونه نظرات و کامنت‌های منفی زیادی وجود داشته باشد، بهتر است از نصب آن افزونه خودداری کنید.

حجم افزونه وردپرسی

هر چه حجم یک افزونه کم باشد نشان از کد نویسی حرفه‌ای و بهینه آن افزونه دارد. اگر بین دو افزونه مشابه خواستید یک مورد را انتخاب کنید و موارد دیگه یکسان بودند، حتما آن افزونه‌ای را دانلود و فعال کنید که حجم کمتری دارد.

تاریخ آپدیت‌های افزونه

تاریخ آپدیت افزونه نشان از میزان بروز بودن آن افزونه دارد، افزونه‌های که چندین سال از آخرین آپدیت آن می‌گذرد افزونه مناسبی برای شما نخواهد بود. پس قبل از نصب افزونه حتما به تاریخ آپدیت و نسخه آن توجه داشته باشید.
lashkaripour
FAQ

سوالات متداول

ساخت یک سایت وردپرس معمولا چقدر طول می‌کشد؟

عوامل زیادی در هنگام توسعه یک وب سایت وردپرسی وجود دارد که می‌تواند بر زمان تخمینی تأثیر بگذارد. با این حال، اکثر پروژه‌ها در بازه زمانی 1 تا 3 ماه به پایان می‌رسند. تفاوتی ندارد که چه نوع وبسایتی می‌خواهید. پیاده سازی سایت با وردپرس این امکان را دارد که در کمتر از یک ماه سایت خود را داشته باشید. برای برقراری تماس و سفارش پروژه طراحی سایت خود با شماره 09036422098 تماس بگیرید.

مدیریت وب سایت وردپرس پس از ایجاد آن چقدر برای کارفرما دشوار خواهد بود؟

من پشتیبانی همه جانبه را برای مشتریان خودم ارائه می دهم تا کارفرمایان بتوانند وب سایت خودشان را به روز کنند. تمام آموزش ها و ابزارها در اختیارشان قرار داده می شود تا بتوانیم اصلاحات وب سایت را انجام دهیم. حتی پس از اتمام پروژه آماده پشتیبانی و مشاوره هستم زیرا همکاری با من یک رابطه طولانی مدت است.

آیا طرح های من قالب های از پیش ساخته شده است؟

جواب منفی است!متوجه شدم که اکثریت قریب به اتفاق رقبای من از قالب های از پیش ساخته شده برای کاهش هزینه ها استفاده می کنند. این الگوها برای طراحی وب سایت “سفارشی” مشکلاتی ایجاد می کنند. مشکل اصلی این است که آنها برای کسب و کار شما سفارشی یا طراحی نشده اند. من معتقدم که یک وب سایت سفارشی چیزی است که برای کسب و کار شما طراحی و سفارشی شده است تا به منعکس کردن برند شما در بهترین حالت ممکن کمک کند و بالاتر از رقبای شما قرار گیرد و اطلاعاتی را به گونه ای ارائه دهد که به افزایش تبدیل کمک کند. در حالی که نگهداری آن در آینده آسان است.

آیا طراحی‌های من روی موبایل (تلفن، تبلت و ...) کار می کند؟

کاملا! همه وب‌سایت‌های طراحی شده توسط من به‌صورت واکنش‌گرا طراحی شده‌اند، به این معنی که یک وب‌سایت واحد ایجاد می‌کنیم که به هر اندازه صفحه یا دستگاهی که در آن مشاهده می‌شود پاسخ می‌دهد. از آنجایی که بیش از نیمی از کاربران اینترنت از طریق دستگاه‌های تلفن همراه به وب‌سایت‌ها دسترسی دارند، من وب‌سایت‌های خود را طوری طراحی می‌کنم که در همه دستگاه‌ها عالی به نظر برسند و عملکرد خوبی داشته باشند تا کسب‌وکار شما جذب بازدیدکنندگان بالقوه را از دست ندهد.