افزونه فرم ساز وردپرس

به دنبال افزونه فرم ساز وردپرس هستید؟

چه بخواهید فقط یک فرم تماس ساده بسازید و یا فرم های پیچیده تری برای رزرو، ثبت نام کاربر یا هر چیز دیگری ایجاد کنید، به یک افزونه فرم ساز وردپرس نیاز دارید.

همیشه افزونه فرم ساز وردپرس در پیش‌برد اهداف دیجیتال مارکتینگ تاثیر زیادی دارند به هر حال همه‌ی سایت‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات و برقراری ارتباط با مخاطبین خود نیاز به استفاده از فرم‌ها دارند. این فرم‌ها می‌توانند تبلیغاتی, فرم ثبت نام یا ورود و…. باشد. وقتی بحث وردپرس پیش می‌آید صدها افزونه وجود دارند که به شما امکان ساختن فرم‌های مختلف را می‌هند.

با نصب هر افزونه فایل‌های آن افزونه نیز اضافه می‌شود و اگر برای هر فرمی که لازم داریم افزونه مخصوص آن فرم را نصب کنیم تعداد فایل های جاوا اسکریپت و استایل بسیار افزایش پیدا می‌کند در نتیجه حجم سایت افزایش می‌یابد و این باعث کندی سایت می‌شود بهتر است از افزونه‌ای استفاده کنیم که قابلیت ساخت همه‌ی فرم ها را داشته باشد.

افزونه فرم‌ساز وردپرس چیست ؟

افزونه فرم ساز وردپرس یا Form Builder ابزاری است که به کمک آن می‌توانید فرم‌هایی که لازم دارید را برای موضوعات مختلف ایجاد کنید. فرم ساز‌ها این امکان را به شما می‌دهند که در شرایط خاص از کاربران اطلاعات جمع‌آوری کنید برای مثال شما کمپین تبلیغاتی راه‌اندازی کرده‌ایدکه قصد دارید ایمیل و شماره تماس بازدیدکنندگان این کمپین را جمع‌آوری کنید فرم ها این امکان را به شما می‌دهند که این کار را به درستی انجام دهید و این اطلاعات را به خوبی مدیریت کنید.

هر فرمی که لازم دارید بسازید

با استفاده از افزونه فرم‌ساز می‌توانید تعداد بی‌شماری از هر دسته از فرم ها را ایجاد کنید. برای مثال چند نوع از فرم ها را می‌بینیم:

  • فرم تماس باما
  • فرم ثبت نام
  • فرم ورود
  • فرم آپلود فایل
  • فرم پرداخت
  • فرم دریافت اطلاعات
  • و …

افزونه‌های صفحه ساز

صفحه سازهای وردپرس امکانات مختلفی را در اختیار ما قرار می‌دهند که از اصلی‌ترین این امکانات می‌توان به بالا رفتن

افزونه فرم ساز وردپرس

به دنبال افزونه فرم ساز وردپرس هستید؟ چه بخواهید فقط یک فرم تماس ساده بسازید و یا فرم های پیچیده

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها