Best-WordPress-Plugins-for-Restaurants

10 بهترین افزونه‌های وردپرس برای رستوران ها

امروزه سفارش آنلاین غذا یک امر عادی و رایج است. بنابراین، طراحی سایت برای یک رستوران ضروری شده است. و با کمک افزونه‌های وردپرس برای رستوران ها، وب سایت شما عالی خواهد شد.

پلاگین رستوران چیست؟

پلاگین رستوران به هر افزونه ای اطلاق می شود که برای استفاده در رستوران ها در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال، هر رستورانی نیاز به ایجاد یک منوی آنلاین دارد و برای انجام این کار به یک افزونه نیاز دارد. سایر ویژگی های رایج عبارتند از رزرو، ساعات کاری فروشگاه، مکان یاب فروشگاه و موارد دیگر.

بهترین افزونه های رستوران وردپرس

1. Five Star Restaurant Menu Plugin

افزونه‌های وردپرس برای رستوران ها
افزونه five star menu

بدون شک، افزونه منوی رستوران وردپرس مهمترین انتخابی است که قرار است انجام دهید. پلاگین منوی رستوران پنج ستاره تقریباً برای هر رستورانی مناسب است. این به شما امکان می دهد یک منوی شیک و واکنش گرا برای وب سایت خود ایجاد کنید.

یکی از مفیدترین ویژگی های این افزونه، سه بلوک اضافی گوتنبرگ است. اینها به شما این امکان را می دهند که کل منو، یک بخش خاص (مانند غذاهای ویژه ناهار)، یا یک مورد جداگانه را در هر پست یا صفحه قرار دهید.

استفاده از این افزونه واقعاً آسان است. شما فقط باید آیتم های منو را اضافه کنید، سپس آنها را به منو اضافه کنید. آنها با هم گروه بندی می شوند که به کدام بخش از منو تعلق دارند.

مهمتر از همه، محدودیتی در تعداد اقلامی که می توانید ذخیره کنید وجود ندارد.

2. WP Store Locator

WP Store Locator
افزونه WP Store Locator

امروزه، بیشتر مردم نظرات خود را جستجو می‌کنند و از گوگل برای یافتن نزدیک‌ترین رستوران‌ها به محل خود استفاده می‌کنند. افزونه WP Store Locator به مشتریان کمک می کند تا مکان شما را پیدا کنند. با آن، مشتریان می توانند مسیرهای رانندگی را به سمت مکان شما دریافت کنند.

این افزونه به ویژه برای صاحبان رستوران هایی که چندین شعبه دارند، مفید است. و این به این دلیل است که می تواند چندین مکان را نشان دهد. بنابراین، یک مشتری مسیرهایی را به سمت فروشگاهی که به آنها نزدیک است، دریافت می کند.

خود نقشه قابل تنظیم است. به عنوان مثال، می‌توانید سطح بزرگ‌نمایی، زبان نمایش را کنترل کنید، از بین چندین سبک نقشه انتخاب کنید و اطلاعات مربوط به مکان مانند ساعات کاری فروشگاه، شماره تلفن و موارد دیگر را ارائه دهید.

3. Five Star Restaurants Reservations Plugin

Five Star Reservations
افزونه Five Star Restaurant Reservations

در حالی که همه رستوران ها به سیستم رزرو نیاز ندارند، داشتن آن به خصوص برای مهمانی های بزرگ مفید است. افزونه رزرو رستوران پنج ستاره یک سیستم رزرو کامل را به وب سایت شما اضافه می کند. این شامل رزرو جداول، ارسال اعلان‌های ایمیل (یادآوری) و موارد دیگر می‌شود.

یکی از مزیت های اصلی این افزونه در واقع قرار دادن فرم رزرواسیون است. در بسیاری از موارد، قرار دادن یک فرم در وردپرس نیاز به استفاده از یک کد کوتاه دارد. این افزونه یک بلوک به گوتنبرگ اضافه می کند.

می‌توانید این افزونه وردپرس را طوری تنظیم کنید که اگر تعداد آن‌ها زیر یک آستانه خاص باشد، به‌طور خودکار رزرو را بپذیرد. با این حال، اگر تعداد بیشتر شود، می‌توان افزونه را طوری تنظیم کرد که رزرو را رد کند یا آن را برای تأیید دستی ارسال کند. این کمک می کند تا مطمئن شوید که رستوران شما هرگز بیش از حد شلوغ نمی شود.

4. Restaurant Menu by MotoPress

Restaurant Menu
افزونه Restaurant Menu

منوی رستوران توسط MotoPress ممکن است بهترین افزونه رایگان سفارش غذا در وردپرس باشد. همه چیزهایی را که یک رستوران نیاز دارد از جمله ایجاد منو، قیمت گذاری، پذیرش پرداخت PayPal و نقدی در وردپرس و موارد دیگر را انجام می دهد.

شما حتی توانایی اضافه کردن مواد تشکیل دهنده به سفارشات خاص (مانند تاپینگ روی پیتزا) را دارید. از نظر تجارت الکترونیک، سیستم های پرداخت PayPal و Cash به صورت رایگان در افزونه ادغام شده اند، به این معنی که شما فقط باید حساب های خود را متصل کنید.

می توانید چندین عکس از غذا، توضیحات، لیست مواد تشکیل دهنده اضافه کنید، و می توانید به مشتریان اجازه دهید مسیرهای خاصی را وارد کنند، مانند نحوه پختن گوشت.

5. Bookly

Bookly
افزونه Bookly

Bookly یک افزونه ممتاز برای رزرو است. این برای هر کسب و کاری که ممکن است به پذیرایی و میزبانی رویدادهای بزرگ مانند مهمانی ها یا عروسی ها متکی باشد ایده آل است.

به طور خاص برای رستوران ها، می توانید از آن برای مدیریت رزرو میز خود در زمان واقعی استفاده کنید! زمانی که ممکن است با رزروهای حضوری و آنلاین سروکار داشته باشید، این بسیار مهم است.

با این پلاگین ها باید بتوانید یک وب سایت رستوران وردپرسی بسازید. آنها همه ویژگی های لازم را که مشتریان انتظار دارند ارائه می دهند، استفاده از آنها آسان است و حتی بسیاری از آنها رایگان هستند. همچنین ممکن است بخواهید نحوه ایجاد یک ماشین حساب سفارشی در وردپرس را بشناسید.

افزونه‌های صفحه ساز

صفحه سازهای وردپرس امکانات مختلفی را در اختیار ما قرار می‌دهند که از اصلی‌ترین این امکانات می‌توان به بالا رفتن

افزونه فرم ساز وردپرس

به دنبال افزونه فرم ساز وردپرس هستید؟ چه بخواهید فقط یک فرم تماس ساده بسازید و یا فرم های پیچیده

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها