best-social-media-plugin-wordpress

بهترین افزونه های رسانه‌های اجتماعی برای وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای سایت وردپرس خود هستید؟

پلاگین های رسانه‌های اجتماعی برای وردپرس زیادی موجود است که انتخاب بهترین افزونه برای مبتدیان بسیار سخت می شود.

در این مقاله، انتخاب تخصصی خود را از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس که می توانید بلافاصله نصب کنید، به اشتراک می گذارم.

در افزونه رسانه اجتماعی وردپرس به دنبال چه چیزی باشیم؟

مشکل اصلی اکثر افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس عملکرد آنها است. از آنجایی که این پلاگین ها باید شیوه نامه ها و اسکریپت های اضافی را بارگیری کنند، اغلب سرعت وب سایت شما را کاهش می دهند.

شما باید تعادلی بین ویژگی ها و عملکرد سایت وردپرس خود پیدا کنید. یک پلاگین رسانه های اجتماعی با ویژگی های زیاد اگر سرعت وب سایت شما را کند کند و بر تجربه کاربر تأثیر بگذارد، می تواند مضر باشد.

در مرحله بعد، باید تصمیم بگیرید که کدام شبکه های اجتماعی به طور برجسته در وب سایت شما نمایش داده می شوند. افزودن گزینه های کمتر می تواند به هم ریختگی را کاهش دهد و تجربه کاربری بهتری را ارائه دهد.

بسیاری از افزونه های رسانه های اجتماعی به شما امکان می دهند نمادهای اجتماعی را در نوار کناری، زیر مقاله، قبل از مقاله و غیره نشان دهید. شما باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید آنها را در سایت خود نمایش دهید و آیا این افزونه از آن گزینه پشتیبانی می کند یا خیر.

برخلاف سایر فهرست‌های بهترین افزونه‌های رسانه‌های اجتماعی وردپرس، ما فقط افزونه‌هایی را به اشتراک می‌گذاریم که با در نظر گرفتن عملکرد ساخته شده‌اند. هر یک از این افزونه‌ها موارد مختلف استفاده از رسانه‌های اجتماعی را پوشش می‌دهند، بنابراین افزونه‌های زیادی که عملکرد تکراری دارند، وجود نخواهد داشت.

با این اوصاف، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس بیندازیم.

1. Smash Balloon Instagram Feed Plugin

رسانه‌های اجتماعی برای وردپرس
smashballoon instagram feed pro

آیا می خواهید عکس های اینستاگرام خود را در وردپرس نمایش دهید؟ Smash Balloon Social Photo Feed به شما امکان می دهد عکس های اخیر اینستاگرام خود را در وردپرس به زیبایی نمایش دهید. این محبوب ترین افزونه فید اجتماعی است که توسط بیش از 1 میلیون وب سایت استفاده می شود.


این افزونه بسیار قابل تنظیم است و می توانید یکی از طرح بندی های فید متعدد از جمله فیدهای هشتگ، فید قابل خرید، استوری های اینستاگرام و موارد دیگر را انتخاب کنید. حتی می توانید با سیستم تعدیل داخلی به صورت انتخابی محتوای تولید شده توسط کاربر را در سایت خود نمایش دهید.


Smash Balloon دارای تمام ویژگی‌های پیشرفته‌ای است که می‌توانید به آن فکر کنید، مانند توانایی برجسته کردن پست‌های خاص اینستاگرام، نمایش مواردی که در آنها تگ شده‌اید، ترکیب چندین محتوای حساب اینستاگرام در یک فید و موارد دیگر.
بهترین بخش این است که تمام تصاویر در حافظه پنهان هستند، بنابراین سایت شما سریع خواهد بود. همچنین می توانید فید را در هر نقطه از سایت خود از جمله پست های وبلاگ، صفحات، نوار کناری، صفحات محصول و موارد دیگر جاسازی کنید.

2. Shared Counts

shared count plugin
shared count plugin

Shared Counts یک افزونه رسانه اجتماعی سریع و آسان برای وردپرس است. با تعداد محدودی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی ارائه می شود: فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس، استامبل آپون، پینترست، Yummly و لینکدین.

چندین سبک دکمه وجود دارد، و می‌توانید مکان نمایش دکمه (قبل یا بعد از محتوا یا به صورت دستی) را انتخاب کنید. همچنین می توانید آن را برای انواع پست های سفارشی فعال کنید.

این افزونه سعی می‌کند تعداد اشتراک‌گذاری اجتماعی را برای هر شبکه دریافت کند. همچنین می‌توانید تعداد کل اشتراک‌گذاری‌ها را در همه شبکه‌ها نشان دهید.

3. Uncanny Automator

uncanny automator
uncanny automator

Uncanny Automator بهترین افزونه اتوماسیون وردپرس است. این به شما کمک می کند تا سایت وردپرس خود را با برنامه های مورد علاقه خود متصل کنید، بنابراین می توانید کارهای روتین را خودکار کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

برای مثال، می‌توانید از آن برای راه‌اندازی یک گردش کار استفاده کنید که به‌طور خودکار پست‌های وبلاگ جدید شما را در فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام به اشتراک بگذارد.

بهترین بخش این است که می توانید اتوماسیون ها را بدون هیچ گونه مهارت کدنویسی راه اندازی کنید. این یک راه اندازی نقطه و کلیک است.

Uncanny Automator همچنین به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را با ده ها برنامه محبوب دیگر مانند Google Sheet، Slack، MailChimp، Zoom و غیره متصل کنید.

توجه: یک نسخه رایگان از Uncanny Automator نیز وجود دارد که دارای ادغام‌های اولیه است که می‌توانید برای شروع با آن استفاده کنید.

4. AIOSEO

aioseo
aioseo

All in One SEO بهترین افزونه سئو وردپرس است که توسط بیش از 3 میلیون وب سایت استفاده شده است. علاوه بر اینکه به شما کمک می کند تا سایت وردپرس خود را برای رتبه بندی سئو بالاتر بهینه کنید، همچنین به شما کمک می کند تا وب سایت خود را برای رسانه های اجتماعی بهینه کنید.

همه شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی برای نمایش تصاویر و محتوای مناسب زمانی که شخصی صفحه‌ای از سایت شما را به اشتراک می‌گذارد، به داده‌های متا متکی هستند.

AIOSEO به شما امکان می دهد تصاویر کوچک سفارشی را برای شبکه های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک تنظیم کنید، بنابراین می توانید مشکل تصویر کوچک فیس بوک را برای سایت خود برطرف کنید.

همچنین به شما امکان می‌دهد کارت‌های توییتر را برای وردپرس تنظیم کنید، بنابراین می‌توانید قطعه‌های غنی را در توییتر دریافت کنید.

بهترین بخش این است که شما یک پیش نمایش اجتماعی کامل برای هر پست و صفحه در ویرایشگر بلوک وردپرس دریافت می کنید، بنابراین می توانید دقیقاً کنترل کنید که محتوای شما در پلتفرم های رسانه های اجتماعی چگونه به نظر می رسد.

AIOSEO همچنین به شما امکان می دهد تا پروفایل های اجتماعی وب سایت و نویسنده خود را برای پنل های دانش SEO در گوگل وارد کنید که می تواند به ارتقای رتبه شما کمک کند.

توجه: یک نسخه رایگان از AIOSEO در دسترس است که دارای ویژگی های اساسی است که می توانید برای شروع کار از آنها استفاده کنید.

5. MonsterInsights

monsterinsights
monsterinsights

MonsterInsights بهترین افزونه تجزیه و تحلیل وردپرس است که توسط بیش از 3 میلیون وب سایت استفاده شده است. این به شما کمک می کند Google Analytics را به درستی راه اندازی کنید و آمارهای مهم را دقیقاً در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

ما معتقدیم که نمی‌توانید چیزی را که نمی‌توانید اندازه‌گیری کنید، بهبود بخشید. وقتی دقیقاً بدانید که مردم چگونه وب سایت شما را پیدا کرده و از آن استفاده می کنند، دو برابر کردن ترافیک و فروش بسیار آسان تر است.

MonsterInsights به شما کمک می‌کند تشخیص دهید کدام شبکه‌ها و کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی بهترین عملکرد را دارند، بنابراین می‌توانید کارهایی را که کار می‌کنند دو چندان کنید و از اتلاف وقت برای چیزهایی که کار نمی‌کنند، جلوگیری کنید.

همچنین دارای ویژگی‌های قدرتمند دیگری مانند Headline Analyzer است که به شما کمک می‌کند عناوین با ارزش بیشتری بنویسید تا ترافیک رسانه‌های اجتماعی خود را افزایش دهید. همچنین یک افزونه پست محبوب وجود دارد که به شما امکان می دهد محبوب ترین محتوای خود را در صفحه اصلی وردپرس، نوار کناری و سایر مناطق خود به نمایش بگذارید.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما را در مورد چگونگی راه اندازی صحیح Google Analytics در وردپرس ببینید.

توجه: یک نسخه رایگان از MonsterInsights نیز وجود دارد که دارای ویژگی‌های اساسی است که می‌توانید برای شروع از آن استفاده کنید.

افزونه‌های صفحه ساز

صفحه سازهای وردپرس امکانات مختلفی را در اختیار ما قرار می‌دهند که از اصلی‌ترین این امکانات می‌توان به بالا رفتن

افزونه فرم ساز وردپرس

به دنبال افزونه فرم ساز وردپرس هستید؟ چه بخواهید فقط یک فرم تماس ساده بسازید و یا فرم های پیچیده

5 3 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها