meks_change_site_title

نحوه تغییرعنوان سایت در وردپرس – معرفی 2 روش

اگر به تازگی سایت وردپرسی خود را راه اندازی کرده اید یا به دنبال راهی برای تغییرعنوان سایت در وردپرس هستید، مقاله زیر را مطالعه فرمایید. اکنون دو راه برای تغییر عنوان سایت در وردپرس برای شما وجود دارد که من هر دو را توضیح خواهم داد.

عنوان سایت وردپرس را از Appearance تغییر دهید

  • به داشبورد وردپرس خود بروید
  • در نوار کناری سمت چپ خود به Appearance بروید و روی Customize کلیک کنید
  • به شناسه سایت بروید، عنوان خود را تغییر دهید یا ویرایش کنید
  • روی انتشار یا ذخیره تغییرات (بسته به تمی که استفاده می کنید) کلیک کنید.
تغییرعنوان سایت در وردپرس
WordPress Appearance
meks change site title step4
Site identity

می توانید از همین مراحل برای تغییر یا ویرایش برچسب وردپرس (توضیحات سایت) نیز استفاده کنید.

عنوان سایت وردپرس را از تنظیمات تغییر دهید

مشابه نمونه قبلی، فقط با مراحل کمتری 🙂

  • به داشبورد وردپرس خود بروید
  • به تنظیمات بروید و در گزینه عمومی، عنوان سایت و برچسب وردپرس خود را تغییر یا ویرایش کنید و روی ذخیره کلیک کنید! شما با موفقیت عنوان سایت خود را در وردپرس تغییر دادید!

گزینه اول چند مرحله دیگر دارد، اما تغییر فوراً از پیش نمایش در سمت راست صفحه قابل مشاهده است. گزینه دو مراحل کمتری دارد، اما برای مشاهده تغییرات باید سایت را در تب جدید باز کنید. امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا عنوان سایت وردپرسی خود را عوض کنید. همچنین ممکن است بخواهید نحوه نمایش فرم در یک خط در وردپرس برای وب سایت های خود را ببینید.

چرا کلمات کلیدی و توضیحات متا را در وردپرس اضافه کنید؟

کلمات کلیدی و توضیحات به شما این امکان را می دهند که به موتورهای جستجو اطلاعات بیشتری در مورد محتوای پست ها و صفحات خود بدهید.

کلمات کلیدی کلمات یا عباراتی مهم هستند که افراد احتمالاً برای یافتن محتوای شما جستجو می کنند. توضیحات متا شرح مختصری از موضوع صفحه یا پست شما است.

کلمات کلیدی و توضیحات به شما این امکان را می دهد که موتورهای جستجو اطلاعات بیشتری در مورد پست ها و صفحات خود ارائه دهند. کلمات کلیدی کلمات یا عباراتی مهم هستند که احتمالاً برای یافتن شما جستجو می کنند. توضیحات متا مختصری از موضوع صفحه یا پست شما است.

کلمات کلیدی متا و توضیحات متا چقدر برای سئو مهم هستند؟

مانند اکثر کاربران وردپرس، احتمالاً از خود می‌پرسید که آیا اضافه کردن کلمات کلیدی متا و توضیحات متا باعث بهبود رتبه سئوی وردپرس من می‌شود.

در حالی که موتورهای جستجو دقیقاً وزنی را که به کلمات کلیدی یا توضیحات اختصاص می دهند به اشتراک نمی گذارند، کارشناسان سئو همیشه توصیه می کنند که توضیحات متا و کلمات کلیدی مناسب را برای بهینه سازی سئو در صفحه اضافه کنید.

توضیحات متا به طور گسترده توسط موتورهای جستجو استفاده می شود. در نتایج جستجوی Google، آنها در زیر عنوان محتوای شما ظاهر می‌شوند و عبارت جستجو به صورت پررنگ نشان داده شده است.

توضیحات متا موثر، کاربران را تشویق می کند تا روی مطالب شما کلیک کرده و بخوانند. و می دانیم که یک نرخ کلیک خوب به این معنی است که گوگل احتمالاً محتوای شما را بالاتر می برد.

اکنون وقتی صحبت از کلمات کلیدی متا به میان می آید، بیشتر موتورهای جستجوی مدرن اهمیت بسیار کمی می دهند یا اصلاً از آنها استفاده نمی کنند. استثنا اصلی موتور جستجوی روسی Yandex است.

در عوض موتورهای جستجو ترجیح می دهند که کلمات کلیدی متمرکز خود را در عنوان، توضیحات و در سراسر محتوای خود اضافه کنید. به همین دلیل است که افزونه‌های SEO مانند AIOSEO دارای امتیاز TruSEO هستند که به شما کمک می‌کند محتوای خود را برای کلمات کلیدی متمرکز و عبارات کلیدی بهینه کنید.

توصیه های ما برای کلمات کلیدی متا و توضیحات متا

توصیه می کنیم برای تمام پست ها و صفحات سایت خود، از جمله صفحه اصلی، صفحات دسته بندی و صفحات برچسب، توضیحات متا اضافه کنید.

توجه: Google توضیحات را بر اساس عبارت جستجو سفارشی می کند، بنابراین فقط در برخی مواقع از توضیحات متا شما استفاده می کند. با این حال، هنوز ارزش ایجاد یک توضیحات متا را دارد. برای حدود 30 درصد از کاربران ظاهر می شود و می تواند به سئوی شما کمک کند.

وقتی صحبت از کلمات کلیدی متا به میان می‌آید، استفاده یا عدم استفاده از آنها به شما بستگی دارد. آنها به سایت شما آسیب نمی رسانند، اما ممکن است سود زیادی نیز نداشته باشند.

افزونه‌های صفحه ساز

صفحه سازهای وردپرس امکانات مختلفی را در اختیار ما قرار می‌دهند که از اصلی‌ترین این امکانات می‌توان به بالا رفتن

افزونه فرم ساز وردپرس

به دنبال افزونه فرم ساز وردپرس هستید؟ چه بخواهید فقط یک فرم تماس ساده بسازید و یا فرم های پیچیده

5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها