افزونه های صفحه ساز وردپرس

افزونه فرم ساز وردپرس

به دنبال افزونه فرم ساز وردپرس هستید؟

چه بخواهید فقط یک فرم تماس ساده بسازید و یا فرم های پیچیده تری برای رزرو، ثبت نام کاربر یا هر چیز دیگری ایجاد کنید، به یک افزونه فرم ساز وردپرس نیاز دارید.

همیشه افزونه فرم ساز وردپرس در پیش‌برد اهداف دیجیتال مارکتینگ تاثیر زیادی دارند به هر حال همه‌ی سایت‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات و برقراری ارتباط با مخاطبین خود نیاز به استفاده از فرم‌ها دارند. این فرم‌ها می‌توانند تبلیغاتی, فرم ثبت نام یا ورود و…. باشد. وقتی بحث وردپرس پیش می‌آید صدها افزونه وجود دارند که به شما امکان ساختن فرم‌های مختلف را می‌هند.

با نصب هر افزونه فایل‌های آن افزونه نیز اضافه می‌شود و اگر برای هر فرمی که لازم داریم افزونه مخصوص آن فرم را نصب کنیم تعداد فایل های جاوا اسکریپت و استایل بسیار افزایش پیدا می‌کند در نتیجه حجم سایت افزایش می‌یابد و این باعث کندی سایت می‌شود بهتر است از افزونه‌ای استفاده کنیم که قابلیت ساخت همه‌ی فرم ها را داشته باشد.

افزونه فرم‌ساز وردپرس چیست ؟

افزونه فرم ساز وردپرس یا Form Builder ابزاری است که به کمک آن می‌توانید فرم‌هایی که لازم دارید را برای موضوعات مختلف ایجاد کنید. فرم ساز‌ها این امکان را به شما می‌دهند که در شرایط خاص از کاربران اطلاعات جمع‌آوری کنید برای مثال شما کمپین تبلیغاتی راه‌اندازی کرده‌ایدکه قصد دارید ایمیل و شماره تماس بازدیدکنندگان این کمپین را جمع‌آوری کنید فرم ها این امکان را به شما می‌دهند که این کار را به درستی انجام دهید و این اطلاعات را به خوبی مدیریت کنید.

هر فرمی که لازم دارید بسازید

با استفاده از افزونه فرم‌ساز می‌توانید تعداد بی‌شماری از هر دسته از فرم ها را ایجاد کنید. برای مثال چند نوع از فرم ها را می‌بینیم:

  • فرم تماس باما
  • فرم ثبت نام
  • فرم ورود
  • فرم آپلود فایل
  • فرم پرداخت
  • فرم دریافت اطلاعات
  • و …
Gravity_Forms_WordPress

افزونه فرم ساز Gravity Forms

گرویتی‌فرم یکی از بهترین‌‌ افزونه‌های فرم ساز می‌باشد. که به کمک این افزونه می‌توانید در کم‌ترین زمان فرم های مورد نظر خود را ساخته و مدیریت کنید. این افزونه وردپرس غیر رایگان است اما شما می‌توانید برای دانلود نسخه کامل گرویتی فرم به صورت رایگان از “لینک دانلود گرویتی فرم” آن را دریافت نمایید.

wpforms

افزونه فرم ساز WPForms

WPForms مبتدی ترین افزونه فرم تماس وردپرس است. WPForms توسط همان تیم WPBeginner با یک هدف ساخته شده است: ایجاد یک افزونه فرم های وردپرس که هم آسان و هم قدرتمند است. فرم ساز آنلاین کشیدن و رها کردن WPForms آن را به کاربرپسندترین افزونه فرم برای وردپرس تبدیل می کند.

contact-form-7

افزونه فرم ساز Contact Form 7

افزونه فرم ساز ۷ با بیش از ۵میلیون نصب فعال یکی از افزونه‌های پرطرفدار وردپرس است اگر فقط به‌دنبال ساختن فرم تماس کامل هستید می‌توانید از افزونه Contact Form 7 استفاده کنید. این افزونه افزودنی‌های زیادی دارد می‌توانید امکانات بیشتر به این فرم ساز اضافه کنید.

nf-social-og-img

افزونه فرم ساز Ninja Forms

افزونه‌ی نینجا فرم با نصب فعال بیش از یک میلیون جز محبوب ترین‌های افزونه‌های وردپرس قرار دارد. این افزونه کاملا رایگان بوده و  امکانات بسیار پیشرفته‌ای با رابط کاربری ساده می‌باشد که همین دلیل باعث محبوبیت بسیار زیاده آن شده است.

formidableforms

افزونه فرم ساز Formidable Forms

Formidable Forms پیشرفته ترین افزونه فرم وردپرس در بازار است. Formidable یک فرم ساز همه کاره وردپرس است که دارای افزونه های قدرتمندی است تا به شما کمک کند فراتر از فرم های تماس ساده بروید. می توانید از رابط کشیدن و رها کردن برای ایجاد فرم های پیشرفته استفاده کنید.

hubspot

افزونه فرم ساز HubSpot Forms

افزونه وردپرس HubSpot یک افزونه بازاریابی همه کاره رایگان است که با ابزارهایی مانند فرم ساز وردپرس، چت زنده، تجزیه و تحلیل، CRM و موارد دیگر همراه است. می‌توانید فرم‌های خود را به هم متصل کنید، مخاطبین را مدیریت کنید و هر تعاملی که بازدیدکننده با وب‌سایت شما داشته است را ببینید.